ДУ "Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Міністерства внутрішніх справ України" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

ДУ "Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Міністерства внутрішніх справ України"

Меню
Загальні положення:
Державна установа "Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору МВС України" (далі Центр ПД та ППВ МВС України) - є відомчим лікувально-профілактичним та консультативним закладом, який має сертифікат вищої категорії з надання психолого-психіатричної допомоги, виданий МОЗ України.
Центр ПД та ППВ МВС України має багаторічний досвід роботи з проведення попереднього та періодичного психіатричного та наркологічного оглядів, професійного психофізіологічного та психологічного відбору кадрів.
Центр ПД та ППВ МВС України обладнаний сучасним класом автоматизованого психологічного тестування.
Використання психологічних методик дозволяє оцінити ділові, індивідуально-особистісні якості людини, прогнозувати її поведінку, відносини в колективі, вміння самостійно приймати рішення, прогнозувати успішність професійної діяльності.
В Центрі ПД та ППВ МВС України працюють висококваліфіковані лікарі-психіатри та психологи, які завжди і безпосередньо можуть надати психолого-психіатричну допомогу.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню