Медичний реабілітаційний центр "Кремінці" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

Медичний реабілітаційний центр "Кремінці"

Меню > Медичні реабілітаційні центри
Загальні положення:
Медичний реабілітаційний центр “Кремінці” МВС України (далі МРЦ) розташований на території Українських Карпат, в середньо-гірському кліматичному курорті “Татарів”, у лісній зоні вузької долини ріки Прут, яка протікає між високими острогами Карпатських гір на висоті 750 м над рівнем моря.
Навколишні гори покриті хвойними та буковими лісами. Гірське повітря Татарівського межигір’я відрізняється кристальною чистотою, у ньому у 200 разів менше бактерій в порівнянні з найчистішим міським повітрям.
В ущелині особливий цілющий фітофон, утворений шляхом природного насичення повітря ароматичними та бактерицидними речовинами трав, хвойних дерев, чагарників, живиці. Цілюща сила цих речовин додатково посилюється іонізуючим ультрафіолетовим випромінюванням повітря, а також швидкоплинною рікою та багаточисельними гірськими водоспадами струмкового походження.
Фітофон утворюють найунікальніші цілющі рослини: арніка, чорниця, брусниця, звіробій, ісландський мох, оман, деревій та оточуючі територію хвойні ліси.
Знижений парціальний тиск кисню на висоті та незначне кисневе голодування включають компенсаторі механізми організму, стимулюючи підвищення дихальної ємності легень, посилення кровообігу, підвищення кількості еритроцитів крові та підвищеного вмісту гемоглобіну.
Ультрафіолетове випромінювання при комфортній температурі повітря стимулює адаптаційні процеси, а різкі перепади температури тренують систему терморегуляції.
Красота природи Карпат – велика цілюща сила, тому що ландшафтотерапія – один з головних методів курортного лікування.
МРЦ займає територію в 6,8 га з садом, парком, квітниками, хвойними та липовими алеями. Ділянка добре упорядкована, є альтанки, столики, лавки.
Наповнюваність МРЦ – 100 ліжок.

 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню