Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг"

Меню > Медичні реабілітаційні центри
Загальні положення:
Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" МВС України (далі МРЦ) розташований на бальнеологічному курорті Хмільник, за 65 км на північний захід від Вінниці та за 3 км від залізничної станції Хмільник, Південно-Західної залізниці.
Курорт Хмільник розташований на березі річки Південний Буг у мальовничій пагорбистій місцевості, оточений лісовими масивами, з помірно-континентальним, м’яким кліматом, без значних коливань температури, вологості, з великою кількістю сонячних днів. Його цілющі води, лісове повітря, зелені береги річки Південний Буг, дивні краєвиди викликають бажання тих, хто побував тут хоч раз, повернутися сюди знову і знову. Недарма Хмільник називають скарбницею здоров’я.
Основними лікувальними факторами курорту Хмільник є мінеральні води, які належать до радонових, гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвих вод з середньою мінералізацією –5.0 г/л та з середнім (40) і високим (760 од Махе) вміщенням радіоактивних елементів. Вода джерел використовується для ванн, зрошень, інгаляцій та електрофорезу, з вміщенням радону від 80 до 100 од Махе.
МРЦ розрахований на 170 місць.
Щороку тут одержують кваліфіковану медичну допомогу понад 2000 чоловік. Всі вони задоволені не тільки лікуванням, а й проживанням у двомісних палатах з усіма зручностями, в кімнатах напівлюкс та люкс, зроблених по євростандарту.
Колектив Центру завжди радий привітати кожного, хто зупинить свій вибір на чудовому куточку Подільської землі.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню