Медичний реабілітаційний центр "Перлина Прикарпаття" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

Медичний реабілітаційний центр "Перлина Прикарпаття"

Меню > Медичні реабілітаційні центри
Загальні положення:
Медичний реабілітаційний центр "Перлина Прикарпаття" МВС України (далі МРЦ), розташований у нагірній частині курорту Трускавець , за 1,5 км від центру міста і за 2 км від залізничного вокзалу. Курорт “Трускавець” розташований у мальовничій рівнині передгір’я Карпат на висоті 260–409 м над рівнем моря. Курорт обмежений пагорбами, покритий різноманітною рослинністю (каштан, дуб, бук, ялина, ялиця, фруктові дерева). Клімат м’який, помірно вологий, із теплою сухою осінню, нежарким літом і м’якою зимою.
Основні лікувальні засоби курорту – мінеральні води і озокерит. Особливою популярністю користуються гідрокарбонатно-натрієво-кальцієво-магнієва слабомінералізована вода “Нафтуся”, що своїм складом і фізіологічною дією на організм має сечогінну і знеболюючу дію, стимулює жовчоутворювальну і жовчовидільну функції печінки, сприяє виведенню радіонуклідів.
Мінеральні води джерел з хлоридно-натрієвою, хлоридно-сульфатною, натрієво-магнієвою ропою, а також гідро-сульфітно-хлориднонатрієві води застосовуються для лікувальних ванн. Широко використовується озокерит для зовнішньо і внутрішньопорожнинного лікування. Для бездонних дренажів широко використовується місцева сіль “Барбара”.
Наповнюваність МРЦ – 400 ліжок цілорічно.
МРЦ “Перлина Прикарпаття” складається з 10-ти поверхового спального корпусу, де 1, 2 та 3-х місні номери з усіма вигодами, телефоном та телевізором в номерах “люкс” та одномісних.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню