Медичний реабілітаційний центр "Шаян" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

Медичний реабілітаційний центр "Шаян"

Меню > Медичні реабілітаційні центри
Загальні положення:
Медичний реабілітаційний центр "Шаян" МВС України розташовано у підніжжя гір Великого, Середнього і Малого Шаяна на лівому березі Тиси. Схили гір покриті буком, сосною і грабом. Поблизу курорту розкинулась мальовнича Тиснянська долина, котра тягнеться 6-7 кілометрів до с. Вишково Хустського району.
Клімат курорту відзначається своєрідністю (клімат гірських котловин). Вулканічний ланцюг гір, що оточують курорт, захищає його від вітрів, формує місцевий мікроклімат з майже безповітряною, м'якою погодою. Середня річна температура повітря +8,7. Найбільш теплі місяці - липень і серпень. Абсолютна максимальна температура повітря +38, абсолютна мінімальна -34. Середньорічна кількість опадів 1029 мм. Випадають вони нерівномірно: більше всього опадів взимку та весною, менше всього - влітку і на початку осені. Середньорічна відносна вологість 78 %. Атмосферний тиск в межах курорту 96 кПа (739 мм рт. ст.).
Наповнюваність МРЦ - 34 місця цілорічне. Відпочиваючі розміщуються в комфортабельному спальному корпусі в номерах на два місця, з усіма зручностями.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню