ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Одеській області" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Одеській області"

Меню
Загальні положення:
Державна установа «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Одеській області» відомчий багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, метою якого є подання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з впровадженням новітніх методів діагностики, лікування і попередженням захворювань, медичної реабілітації працівникам органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовцям Національної гвардії України, пенсіонерам МВС України, членам їх сімей, державним службовцям інших правоохоронних органів, громадянам за укладеними договорами на платній основі відповідно до законодавства України.
Згідно з ліцензією МОЗ України медична практика в лікарні з поліклінікою проводиться за 22-ма спеціальностями відповідно до уніфікованих медичних технологій діагностично-лікувального процесу.
З 2015 року після проведених акредитацій Головною акредитаційною комісією при Міністерстві охорони здоров’я України присвоюється сертифікат Першої категорії.
Діагностично-лікувальні відділення лікарні з поліклінікою ДУ ТМО МВСУ по Одеській області оснащені необхідним обладнанням та апаратурою, постійно впроваджуються інноваційні методи і технології діагностики та лікування.
У лікарні з поліклінікою працюють 60 досвідчених лікарів, 42 лікаря мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 лікарів – першу категорію, 78% молодших спеціалістів з медичною освітою мають вищу кваліфікаційну категорію
Лікарі активно співробітничають з лікувальними закладами МОЗ України, провідні спеціалісти яких залучаються до консультацій хворих.
Щорічно в лікарні з поліклінікою ДУ ТМО МВСУ по Одеській області до 3500 тис. хворих отримують стаціонарне лікування, 98,6% пацієнтів виписуються з одужанням, покращенням стану здоров’я.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню