ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області" - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області"

Меню
Загальні положення:
На сьогодні Державна установа «Територіальне медичне об’єднання МВС по Харківській області» створена згідно вимог наказу МВС України від 07.11.2015 № 1447 «Про затвердження Положення про Державну установу «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Харківській області» та являє собою об’єднання медичних закладів, які проводять комплекс дій, спрямованих на широке проведення лікувальних та профілактичних заходів.
Лікувально-профілактичні заклади ТМО надають багатопрофільну спеціалізовану поліклінічну та стаціонарну допомогу хворим, та кваліфіковану первинну медичну допомогу працівникам поліції.
На медичне обслуговування до лікувально-профілактичних закладів ТМО прикліплені:
- поліцейські та члени сімей поліцейських, громадяни України з числа колишніх поліцейських, громадяни України з числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовці Національної гвардії України, пенсіонери та ветерани МВС, учасники бойових дій, працівники МВС, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; державні службовці та працівники навчальних закладів, медичних та наукових установ та установ забезпечення МВС України, Національної поліції та члени їх сімей, курсанти навчальних закладів МВС України (на час навчання).
Пріоритетним напрямком діяльності ТМО в цілях збереження та зміцнення здоров'я прикріплених контингентів є:
- надання кваліфікова¬ної та спеціалізованої медичної допомоги прикріпленим контингентам, якісне проведення військово-лікарської експертизи та психофізіологічного відбору осіб, медичне забезпечення оперативних планів з метою надання своєчасної медичної допомоги працівникам Національної поліці на місцях події силами мобільних медичних формувань ТМО, проведення щорічних профілактичних оглядів для раннього виявленя захворювань, проведення санаторно-курортного оздоровлення прикріплених контингентів та пільговому контингенту, пенсіонерам, ветеранам МВС, учасникам бойових дій, ветеранам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, санітарний нагляд за прикріпленими об’єктами, навчання особового складу діям з надання першої медичної допомоги потерпілим.
ТМО має достатню матеріально-техничну базу для підтримки та розвитку якості надання спеціалізованої медичної допомоги хворим. ТМО оснащений діагностичною і лікувальною апаратурою, що дозволяє проводити обстеження і лікування пацієнтів на сучасному рівні. В разі відсутності спеціальної діагностичної апаратури, пацієнти направляються до діагностичних центрів міста та області. Для обстеження використовується ультрозвукове і рентгенологічне устаткування. Використовується широкий спектр лабораторних досліджень, у тому числі імунологічних, мікробіологічних, біохімічних.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню