ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області" - ДОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області"

Меню
Загальні положення:
Державна установа «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Тернопільській області» є самостійним державним багатопрофільним закладом охорони здоров’я. Головною акредитаційною комісією при МОЗ України у липні 2016 року акредитована на Першу категорію.
Робота медичної установи спрямована на збільшення обсягів надання медичної допомоги, підвищенню її доступності та якості, удосконалення лікувально-профілактичної та експертної роботи, реабілітаційного та санаторно-курортного лікування прикріпленому контингенту та громадянам за укладеними договорами на платній основі відповідно до законодавства України.
Згідно ліценції МОЗ України від 2015 року медична практика в лікувально – профілактичних підрозділах проводиться за 15 спеціальностями відповідно до уніфікованих медичних технологій. У підрозділах ДУ «ТМО» працює 38 досвідчених лікарів, 23 лікаря мають вищу кваліфікаційну категорію; 29 осіб молодших спеціалістів з медичною освітою, з них 20 мають вищу кваліфікаційну категорію.
Медична установа має достатню матеріально – технічну базу для проведення щорічних профілактичних оглядів з метою раннього виявлення захворювань, підтримки та розвитку якості надання медичної допомоги хворим, надання своєчасної медичної допомоги працівникам Національної поліції на місцях надзвичайних подій силами мобільних медичних формувань ТМО, навчання особового складу діям з домедичної допомоги постраждалим. Для обстеження використовується ультразвукове і рентгенологічне устаткування, широкий спектр лабораторних досліджень. У разі відсутності спеціальної апаратури, пацієнти направляються до діагностичних центрів міста та області.
Основним завданням ТМО залишається - зміцнення, збереження та підтримання на належному рівні здоров’я поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, працівників МВС, повернення їх до праці після хвороби в максимально короткий термін, раннє виявлення та попередження розвитку захворювань, якісне медичне забезпечення їх на протязі служби та після виходу на пенсію.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню