Центральна поліклініка - УОЗР

Перейти до вмісту

Головне меню:

Центральна поліклініка

Меню
Загальні положення:
Центральна поліклініка МВС України – це сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає амбулаторно-поліклінічну допомогу, постійно вдосконалює якість і культуру медичної допомоги, зміцнює матеріально-технічну базу, створює оптимальні умови для праці співробітників та обслуговування пацієнтів.
Пріоритетними напрямками роботи є профілактика захворювань, лікування гострих і хронічних захворювань, диспансерний облік пацієнтів, які мають хронічні захворювання.
На базі Центральної поліклініки постійно проводяться лекції провідних науковців НДІ (науково-дослідних інститутів), Державного медичного університету ім. академіка О. О. Богомольця про застосування нових фармацептичних препаратів, методик лікування тощо.
З розвитком матеріально-технічної бази поліклініки, виросла можливість постійно підвищувати якість обслуговування. На допомогу лікарям – терапевтам, офтальмолога, невропатолога, отоларинголога, хірурга, стоматолога впроваджуються нові методики досліджень.
За останні роки лікарями поліклініки впроваджено понад 400 методик діагностики та лікування захворювань, надруковано 185 статей в науково-медичних журналах та збірниках країни.
Центральна поліклініка МВС України має акредитаційний сертифікат вищої категорії, ліцензію на медичну практику.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню