22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні !
Сьогодні ми схиляємо голови у глибокій скорботі, вшановуючи пам’ять мільйонів українців, чиї життя забрала війна. Цей день нагадує нам про страшну ціну, яку наш народ заплатив за право жити на своїй землі, бути вільним і незалежним. 22 червня є символом трагедії, болю та незламності українського народу. Ми згадуємо воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину, мирних громадян, які стали жертвами воєнних лихоліть, усіх, чиї долі були понівечені війною. Україна протистоїть жорстокій агресії, пам’ять про минулі покоління набуває особливого значення. Вона зміцнює нашу віру в Перемогу, нагадує про відповідальність перед тими, хто віддав життя за майбутнє держави, та надихає берегти єдність і людяність.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забудемо.
Вічна пам’ять жертвам війни.
Слава Україні!
ДУ "Східне територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України"
ДУ "Східне територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України"
ДУ "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Луганській області"