Центральний госпіталь - ДОЗР МВС

Перейти до вмісту

Головне меню:

Центральний госпіталь

Меню
Загальні положення:
Центральний госпіталь МВС України провідний відомчий багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, метою якого є подання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з впровадженням новітніх методів діагностики, лікування і попередженням захворювань, медичної реабілітації працівникам органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовцям Національної гвардії України, пенсіонерам МВС України, членам їх сімей, державним службовцям інших правоохоронних органів, громадянам за укладеними договорами на платній основі відповідно до законодавства України.
Згідно з ліцензією МОЗ України медична практика в госпіталі проводиться за 46-ма спеціальностями відповідно до уніфікованих медичних технологій діагностично-лікувального процесу.
Державною службою України з лікарських засобів аптеці госпіталю надано право на виробництво лікарських засобів.
З 2000 року госпіталю після проведених акредитацій Головною акредитаційною комісією при Міністерстві охорони здоров’я України присвоюється сертифікат Вищої категорії.
Діагностично-лікувальні відділення госпіталю оснащені сучасним обладнанням та апаратурою, постійно впроваджуються інноваційні методи і технології діагностики та лікування, у тому числі хірургічні лапароскопічні.
У відділеннях ендоскопії та ультразвукової діагностики, функціональної діагностики, рентгенологічної та радіонуклідної діагностики впроваджено більше 60-ти обстежень та лікувальних процедур.
У госпіталі працюють 7 лікарів, яким присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», 9 кандидатів медичних наук, 53% лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, 62 % молодших спеціалістів з медичною освітою мають вищу кваліфікаційну категорію.
Госпітальні лікарі активно співробітничають з науково-дослідними закладами МОЗ України та АМН України, провідні спеціалісти яких залучаються до консультацій хворих.
На базі госпіталю працюють кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
Щорічно в госпіталі до 12 тис. хворих отримують консервативне та оперативне лікування, 98,6% пацієнтів виписуються з виздоровленням, покращенням стану здоров’я.
 
© 2002—,
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню