Вимоги: вища освіта другого (магістерського) рівня за спеціальністю "Психологія", із умовою до 01 січня 2026 року пройти спеціалізацію за фахом "Клінічна психологія".
Умови праці: робочий день тривалістю 8 год, обід 30 хв в робочий час,
Обов’язки клінічного психолога:
Проводити опитування пацієнта, вивчення медичної документації, аналізувати скарги, інформацію про психологічний, соціальний, сімейний стан та іншу інформацію, що впливає на психічне здоров’я людини, оцінювати та інтерпретувати отриману інформацію.
Виконувати психодіагностику різних психічних процесів пацієнта: мислення, пам’яті, уваги, інтелекту, емоційної сфери тощо.
Тестувати пацієнтів за різними методиками, щоб виявити патологічні стани психіки, оцінювати динаміку психічних порушень, направляти на консультації до лікарів інших спеціальностей.
Аналізувати результати клініко-психологічних обстежень, діагностувати психічний стан пацієнта, розробляти, призначати та надавати відповідну клініко-психологічну допомогу, зокрема у складі мультидисциплінарної команди фахівців.
Виявляти умови та визначати можливості для компенсації порушень з огляду на психічні процеси та властивості особистості пацієнта.
Спільно з лікуючим лікарем розробляти розвивальні та психокорекційні програми з огляду на індивідуальні, статеві та вікові особливості пацієнта.
Надавати психологічні консультації в разі проблемних/конфліктних ситуацій: особистого характеру; для сімейних пар; між дітьми та батьками; у професійному колективі тощо.
Брати участь у проведенні психологічних тренінгів (активних групових занять), мета яких формувати та відпрацьовувати навички, що сприяють розвитку особистості пацієнта.
Сприяти профорієнтації з огляду на побажання, здібності та ситуативні можливості пацієнтів.
Оцінювати ефективність проведених психологічних лікувальних і профілактичних заходів та корегувати їх.
Здійснювати психопрофілактику професійного вигорання медичного та іншого персоналу МРЦ.
Брати участь у розробленні заходів психологічної реабілітації, зокрема в комплексній програмі у межах загального реабілітаційного процесу.
Проводити консультації з пацієнтами або лікарями із застосуванням телемедицини
з використанням засобів дистанційного зв’язку.- Оформляти медичну документацію відповідно до встановлених правил і термінів.