Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 256-03-33
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

Медичний реабілітаційний центр "Миргород"

Керівник установи

Живаго Сергій Борисович
(05355) 4-66-07, 4-65-40
Пошта
Адреса
вул. Українська,60, м. Миргород, Полтавська обл., 37600

Медичний реабілітаційний центр "Миргород" МВС України (далі МРЦ), розташований в зеленій долині р. Хорол за 100 км від обласного центру Полтави. Ще здавен за межами нашої країни відомо ім’я славнозвісного міста Миргород. Зараз його називають “перлиною” українських курортів, а миргородську мінеральну воду, яку можна зустріти на полицях магазинів майже усіх країн світу, по праву називають “Королевою мінеральних вод України”. В самому серці України, в екологічно чистій зоні, на мальовничому березі тихої і прозорої річки Хорол, потопаючи в зелені беріз та сосен розташувався МРЦ “Миргород” МВС України. М’який, помірний, без різких коливань температури клімат вигідно відрізняє Миргород від інших курортів країни.Рельєф місцевості рівнинний, що дозволяє здійснювати тривалі прогулянки особам похилого віку.
МРЦ функціонує цілорічно на 202 місця. Любителі відпочивати сім’ями, або з друзями розташовуються в приємних і зручних номерах з усіма зручностями, а той хто хоче відпочити від шуму великих міст, вибирає одномісні номери, але можна поселитись в двокімнатних номерах підвищеної комфортності.
Ну, а якщо Ви полюбляєте невеличкі подорожі, оглядати культурні, історичні цінності, то Миргород для Вас – знахідка. Пощастить тому, хто попаде у Великі Сорочинці у серпні , коли тут шумить великий Сорочинський ярмарок.
Все це робить приємним, корисним для здоров’я та незабутнім відпочинок у МРЦ “Миргород” МВС України.
Завітайте у Миргород!