Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 256-03-33
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг"

Керівник установи

Мудрий Олександр Іванович
(04338) 2-24-39
Пошта
Адреса
вул. Шевченка, б. 25, м. Хмільник, Вінницька обл., 22000

Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" МВС України (далі МРЦ) розташований на бальнеологічному курорті Хмільник, за 65 км на північний захід від Вінниці та за 3 км від залізничної станції Хмільник, Південно-Західної залізниці.Курорт Хмільник розташований на березі річки Південний Буг у мальовничій пагорбистій місцевості, оточений лісовими масивами, з помірно-континентальним, м’яким кліматом, без значних коливань температури, вологості, з великою кількістю сонячних днів. Його цілющі води, лісове повітря, зелені береги річки Південний Буг, дивні краєвиди викликають бажання тих, хто побував тут хоч раз, повернутися сюди знову і знову. Недарма Хмільник називають скарбницею здоров’я.
Основними лікувальними факторами курорту Хмільник є мінеральні води, які належать до радонових, гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвих вод з середньою мінералізацією –5.0 г/л та з середнім (40) і високим (760 од Махе) вміщенням радіоактивних елементів. Вода джерел використовується для ванн, зрошень, інгаляцій та електрофорезу, з вміщенням радону від 80 до 100 од Махе.
МРЦ розрахований на 170 місць.
Щороку тут одержують кваліфіковану медичну допомогу понад 2000 чоловік. Всі вони задоволені не тільки лікуванням, а й проживанням у двомісних палатах з усіма зручностями, в кімнатах напівлюкс та люкс, зроблених по євростандарту.
Колектив Центру завжди радий привітати кожного, хто зупинить свій вибір на чудовому куточку Подільської землі.