Контраст
Шрифт
Головна Підрозділи
Сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей
Назад
Сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей
Сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей
Час роботи

08:30 - 17:00 (Понеділок - П'ятниця)

Розпутня Тетяна Федорівна
Йохна Галина Іванівна
Завідувач сектору
Розпутня Тетяна Федорівна
Інспектор
Йохна Галина Іванівна

 

Ocнoвнi завдання сектору

    1. Організація забезпечення соціального захисту ветеранів органів внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, поліцейських, які отримали поранення, звільнених з полону, а також членам їх сімей осіб, які загинули (померли), зникли безвісти за особливих обставин, захоплені в полон та стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (далі – постраждалі та члени їх сімей) .
    2. Ведення обліку потреб з питань соціального захисту постраждалих осіб та членів їх сімей, зокрема щодо надання медичної допомоги та реабілітації, психологічної допомоги та ресоціалізації, протезування (за потреби), оформлення документів для отримання передбачених грошових виплат, пільг, гарантій згідно з чинним законодавством, отримання статусу учасника бойових дій, працевлаштування, навчання і перекваліфікації тощо.
    3. Надання інформаційної та практичної допомоги з питань соціального захисту постраждалим та членам їх сімей.

 

Функцii сектору

    1. Прийом заяв та документів, які дають право на отримання посвідчення учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни-учасник бойових дій», бланків листів талонів на право одержання проїзних документів (квитків) 50-відсотковою знижкою їх вартості.
    2. Передача до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю відомостей про осіб з інвалідністю внаслідок війни для виплати їм грошової компенсації за невикористані протягом двох років безоплатні санаторно-курортні путівки.
    3. Ведення обліку у функціональній підсистемі «Соціально-правовий захист постраждалих та членів їх сімей» єдиної інформаційної системи МВС потреб з питань соціального захисту військовослужбовців Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, поліцейських, які загинули (померли), зникли безвісти, перебувають у полоні, звільнені з полону, отримали поранення (контузію, травму або каліцтво) внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, та членів їх сімей для надання допомоги в межах повноважень.
    4. Розгляд заяв та скарг з питань пенсійного та соціального забезпечення осіб, звільнених зі служби та членів їх сімей, щодо соціального захисту, надання організаційної та практичної допомоги членам сімей військовослужбовцям Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, поліцейських, які загинули, поранені, зникли безвісти за особливих обставин, захоплені в полон, осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України а також іншої кореспонденції з питань, що належать до компетенції сектору.
    5. Взаємодія з підрозділами з питань організації соціального захисту Головного управління Національної поліції, військових частин Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та загонів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та органами місцевого самоврядування (у тому числі місцевими соціальними службами) для реалізації пільг та задоволення потреб постраждалих та членів їх сімей.
    6. Супровід кожної особи, яка є постраждалою в бойових діях та членів їх сімей із залученням місцевих соціальних служб для надання фахової допомоги на період перебування такого постраждалого та членів його сім’ї на території обслуговування зазначених служб.
    7. Надання практичної допомоги постраждалим та членам їх сімей в оформленні документів для отримання визначених законодавством грошових виплат (допомог).
    8. Надання допомоги у відновленні втрачених (закінчення терміну дії) документів, що посвідчують особу, а також посвідчення водія тощо.
    9. Налагодження обміну інформацією із закладами охорони здоров’я щодо військовослужбовців НГУ та ДПСУ, осіб рядового і начальницького складу ДСНС, поліцейських, які потребують протезування, з метою моніторингу подальшого внесення їх до централізованого банку даних з проблем інвалідності для безоплатного забезпечення засобами реабілітації.
    10. Ведення службової документації, встановленої звітності, службового листування з питань, які віднесені до компетенції Сектору.
    11. Підготовка та подання керівництву ДСЗ МВС та ТМО пропозицій, спрямованих на вдосконалення роботи Сектору.
    12. Виконання доручень керівництва ДСЗ МВС та ТМО, що належать до компетенції Сектору.
    13. Дотримання норм антикорупційного законодавства та Антикорупційної  програми ДУ «ТМО».
    14. Складання звітів про пророблену роботу та інформування МВС.

 

Телефони
+380 (47) 237-72-91 - Телефон
Адреса
м. Черкаси, вул. Грузиненка, 1
Переглянути на мапі
Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie .