Запрошуємо ветеранів та ветеранок системи МВС на консультацію до лікарів-спеціалістів в Державну установу «Головний медичний клінічний центр Міністерства внутрішніх справ України»! Переходьте та заповнюйте анкету і залишайте відгук про цю послугу після її надання.
Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Підвищення кваліфікації:
Спеціальність
Акушерство і гінекологія
Рівень
Лікар-спеціаліст
Дата видачі
2021-06-30
Спеціальність
Акушерство і гінекологія
Рівень
Лікар-спеціаліст
Дата видачі
2021-06-30
Трудова діяльність:
Закінчила Українську медичну стоматологічну академію у 2018 році. З 2018 по 2021 рік проходила інтернатуру за спеціальністю "акушерство і гінекологія " у КНП «Черкаська обласна лікарня» та КНП «Обласний перинатальний центр» . З 2021 року працювала на посаді лікаря акушер-гінеколога у КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни». З 1 січня 2026 року працює у ДУ "ТМО МВС України по Черкаській області" на посаді лікаря акушер-гінеколога поліклініки.
Назва послуги
Вартість, грн
Код
Введення в піхву лікарських засобів (без урахування вартості медикаментів)
Чудовий лікар! Уважний, компетентний і відповідальний. Отримала якісну консультацію та необхідну допомогу. Щиро рекомендую.
Світлана
2026-06-02 18:02:26
Ніколи ще так добре і без зайвого стресу, я не відвідувала гінеколога!!!Щиро дякую лікарці за професіоналізм, уважність і чуйне ставлення. Під час прийому я отримала вичерпні відповіді на всі свої запитання, детальні рекомендації та відчула справжню турботу про моє здоров’я. Лікарка створює атмосферу довіри й комфорту, що особливо важливо під час гінекологічного огляду. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста та дуже приємну людину.
Вікторія
2026-06-02 12:59:06
Дякую Юлії Миколаївні, за професійно надану допомогу.
Декілька років шукала собі лікаря і нарешті знайшла.
Юлія Миколаївна, дуже приємна, уважна під час прийому.
Буду рекомендувати даного акушера-гінеколога всім знайомим.
Віталіна
2026-03-30 20:33:29
Чудовий лікар, зверталась з приводу консультації та була на огляді. Приємно вражена чуйністю, професіоналізмом та підходом до лікування. Юлія Миколаївна один з кращих лікарів своєї справи, не зважаючи на свій вік. Щира рекомендація 🤍
Вікторія
2026-03-27 09:53:11
ЧЕСНИЙ ВІДГУК про Юлію Миколаївну! Після візиту і огляду стала рекомендувати всім своїм дівчатам саме цього лікаря! Обережний огляд, коректні питання, ніяких зайвих призначень. Завжди на зв’язку. Перший лікар до якого хочется повертатись! Дякую!
Любов
2026-03-27 07:45:08
Була на прийомі у Юлі Миколаївни,все пройшло добре без стресу,для нас жінок це дуже важливо,коли ми можемо довіряти.Лікар дуже уважна і чуйна,завжди вислухає,запипає про стан здоров'я і запропонує кращий варіант.Рекомендую!!
Любов
2026-03-26 16:10:19
НЕЗВАЖАЮЧИ НА МОЛОДИЙ ВІК ЮЛЯ МИКОЛАЇВНА ФАХІВЕЦЬ ВИСОКОГО РІВНЯ І ДУЖЕ ЧУЙНА ЛЮДИНА.БУЛА НА ПРИЙОМІ В ЮЛІ МИКОЛАЇВНИ ВСЕ ПРОЙШЛО БЕЗ СТРЕСУ,ВИСЛУХАЄ І ПОРЕКОМЕНДУЄ ВСЕ,ЩО ПОТРІБНО.РЕКОМЕНДУЮ!!
Ірина
2026-03-26 13:58:06
Перечитала всі відгуки про Юлію Миколаївну - і справді важко щось додати, бо вже все сказано. Але все ж хочу написати свій. була на прийомі вперше і залишилася дуже задоволена. Лікар уважна, приємна в спілкуванні, все пояснює доступно і без зайвого поспіху, заспокоює і відповідає на всі запитання. Прийом пройшов спокійно, без напруження, огляд був комфортним і безболісним, що для мене дуже важливо. Відчувається турбота і професійний підхід. Дякую за ставлення та допомогу. Щиро рекомендую.
Анастасія
2026-03-26 13:47:30
Світлана
2026-03-26 13:40:31
Щиро дякую лікарю за підтримку та уважність. Дуже приємна у спілкуванні, все пояснює доступно і без зайвого стресу. Залишились тільки позитивні враження.
Анастасія
2026-03-26 13:05:47
Дуже гарний лікар. Все сподобалось. Професійно проконсультували
Дарія
2026-03-26 13:02:11
Кілька разів вже зверталася до Юлії Миколаївни і щоразу залишаюсь задоволена прийомом. Дуже приємна в спілкуванні, уважно вислуховує і пояснює все просто та зрозуміло. Відчувається, що лікар дійсно зацікавлена у результаті, а не просто “для галочки”.
Окремо хочу відмітити сам огляд — проходить обережно і комфортно, без стресу чи неприємних відчуттів. Усе чітко, по суті, без зайвих призначень.
Від щирого серця рекомендую! Дуже рада, що свого часу потрапила саме до цього лікаря — тепер без жодних сумнівів звертаюся тільки до Юлії Миколаївни. Велика подяка за професіоналізм🫶🏻
Людмила
2026-02-13 09:41:58
Щиро вдячна лікарю Іващенко Юлії Миколаївні за високий професіоналізм, відповідальний підхід до роботи та доброзичливе ставлення. Ви — лікар і фахівець своєї справи! Ви з великою відповідальністю ставитеся до встановлення діагнозу хвороби. Мене хвороба турбує більше 6 років, після оперативного втручання по гінекологічному захворюванню. Весь цей час, я ходила по лікарях, всі мене лікували, але ніхто не встановив правильний діагноз. Ви, первий лікар, яка не стала лікувати без встановлення причини, Ви встановили правильний діагноз хвороби і направили до профілюючих спеціалістів, які підтвердили Ваш висновок, при цьому завжди були зі мною на звязку і направляли в правильне русло. Дякую за Вашу нелегку працю та турботу про пацієнтів. Лікаря дуже РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!
Вікторія
2026-02-09 09:38:28
Дуже задоволена консультацією лікаря, приємна в спілкуванні, уважна, професіоналізм і тепла взаємодія.
Анастасія
2026-02-05 12:45:26
Хочу щиро подякувати акушеру-гінекологу за надзвичайно професійний та людяний підхід. Лікарка дуже приємна, уважна й делікатна — з першої хвилини створює атмосферу спокою та довіри, що для такого візиту надзвичайно важливо. Відчувається щира зацікавленість у пацієнті, без поспіху та формального ставлення.
Дуже приємно мати справу з таким фахівцем — після прийому залишилися лише позитивні враження та повна довіра. Однозначно рекомендую цього акушера-гінеколога всім, хто шукає професійного, чуйного та уважного лікаря.
Мирослава
2026-01-28 13:23:32
Дуже приємний лікар , огляд провела дуже комфортно та безболісно , завжди слухає та запитує про стан та чи все комфортно, як лікар просто чудова , і як просто людина також дуже хороша , рекомендую!!!
Карбівнича Світлана
2026-01-27 16:35:45
Дуже вдячна лікарю гінекологу Іващенко Юлії Миколаївні ! Лікар справді на своєму місці , дійсно професіонал своєї справи ! Дуже толкова, досвідчена , все доступно пояснює , дає чіткі рекомендації, гарно обстежує , лишнього нічого не назначила , дуже така тактовна , ввічлива , уважна , справедлива , все по ділу ! Огляд був комфортним , обережним , безболісним , всі необхідні мазки делікатно взяла , все пояснює при цьому . Загалом візитом дуже задоволена , щиро рекомендую , клініці справді пощастило з таким чудовим спеціалістом і головне хорошою людиною , людяною , співчутливою і толковою. Юлічка Миколаївна - Ви найкраща ! ❤️
Царенко Любов
2026-01-21 13:01:58
Дуже хороша приємна лікарка , справжній професіонал, дуже делікатно ніжно оглянула на кріслі , абсолютно безболісно , обережно ! Лікарка дала чіткі корисні рекомендації, призначила вдале лікування , після прийому залишились тільки приємні враження ! Щиро рекомендую! Юлія Миколаївна дійсно чудовий спеціаліст своєї справи , розумна , тактовна , досвідчена, ввічлива та дуже хороша приємна людина! Прийду ще ) дякую 🙏
Ніна Петріївна
2026-01-20 11:27:15
Неодноразово була на прийомі у лікаря акушер-гінеколога Іващенко Юлії Миколаївни . Хочу залишити щирий відгук про лікаря.
Юлія Миколаївна - це лікар своєї справи, справжній професіонал з великої літери! Клініці неймовірно пощастило мати такого висококваліфікованого спеціаліста.
Іващенко Юлія Миколаївна — надзвичайно уважна, чуйна, доброзичлива, світла, розумна та щира людина, з якою з перших хвилин відчуваєш спокій і довіру. Після кожного прийому залишаються лише позитивні емоції. Огляд проходить дуже делікатно, ніжно, комфортно й абсолютно безболісно.
Неодноразово була на прийомі й з упевненістю можу сказати — тепер звертаюся тільки до цієї лікарки. Проводила кольпоскопію на найвищому рівні: дуже обережно, ретельно, уважно до кожної деталі. Все пояснює доступно, спокійно, з турботою про пацієнта.
Юлія Миколаївна допомогла вирішити всі мої жіночі проблеми, підібрала вдале та ефективне лікування. Завжди люб’язна, добра, ввічлива, уважна навіть до найменших дрібниць.
Загалом — це не лише чудовий лікар, а й надзвичайно приємна людина та справжній професіонал своєї справи.
Щиро рекомендую всім! Я дуже щаслива, що знайшла свого лікаря, і тепер — тільки до Юлії Миколаївни ! Щиро Вам дякую 🙏🫶🏻❤️
Писаренко Марина
2026-01-19 12:53:38
Лікар своєї справи, справжній професіонал,уважна, добра, чуйна, дуже приємна людина. Якісно оглянула та проконсультувала, Огляд був комфортний та безболісний . Я залишилась задоволеною! Професійний фахівець своєї справи. Рекомендую 💙💛