Відновлення крок за кроком 💪
У Медичному реабілітаційному центрі МВС України «Кремінці» триває комплексна реабілітація військовослужбовців, які отримали поранення під час захисту України. Кожен із них має власну історію боротьби, сили духу та наполегливості на шляху до відновлення.
Сьогодні розповімо про одного з наших пацієнтів — Ярему Андрія Степановича.
Андрій Степанович проходить курс реабілітації після вогнепального осколкового сліпого поранення обох нижніх кінцівок та багатоуламкового перелому правого гомілково-ступневого суглоба.
На початку реабілітації він пересувався за допомогою двох допоміжних засобів реабілітації та мав контрактуру правого гомілково-ступневого суглоба, що обмежувало його рухливість.
Спільно з мультидисциплінарною командою була визначена SMART-ціль: протягом 21 дня зменшити контрактуру правого гомілково-ступневого суглоба та покращити техніку ходи з переходом на використання однієї підлокітної милиці.
Щоденні заняття, професійний супровід фахівців та наполегливість самого пацієнта допомагають досягати позитивної динаміки та впевнено рухатися до поставленої мети.
Бажаємо Андрію Степановичу сил, витримки та успішного відновлення!