Відгуки наших пацієнтів
К. А.
2025-09-03 16:45:07
Хочу висловити щиру подяку лікарю-психіатру Ірині Миколаївні за її професіоналізм, чуйність та людяність. Вона дуже уважно вислухала, поставила правильні запитання, підтримала в складний момент і підібрала ефективне лікування. Завдяки її допомозі я знову почала повертатися до нормального життя.
Окрема подяка за теплу атмосферу на прийомі — з Іриною Миколаївною легко спілкуватися, вона вселяє довіру та спокій. Дуже рекомендую її як справжнього фахівця своєї справи!
Петро
2025-08-28 16:15:34
Хочу висловити щиру подяку лікарю за професіоналізм, уважність та людяність. З першої консультації було відчутно, що лікар дійсно зацікавлений у здоров’ї пацієнта, усе детально пояснює, відповідає на запитання та підтримує. Призначене лікування дало швидкий і позитивний результат. Дуже приємно, коли лікар не лише високий фахівець, а й чуйна людина, яка вміє заспокоїти та налаштувати на одужання
Олена
2025-08-15 15:19:52
Лікар завджи уважно ставиться до своїх пацієнтів: компетентна, делікатна, завжди усміхнена та приємна людина. Рекомендую!
Тетяна
2025-08-14 18:55:54
Дуже вдячна лікарю-гінекологу Старинко Катерині Петрівні за професіоналізм, турботу та щире ставлення. Прийоми завжди проходять у комфортній атмосфері, усе чітко та зрозуміло пояснює. Відчувається, що лікар дійсно піклується про пацієнта. Рекомендую.❤️
Олександр
2025-08-06 10:55:25
Лікар висококваліфікований і доброзичливий
Вікторія
2025-05-23 09:31:15
Уважна, ввічлива, професіонал в своїй справі. Дякую лікарю
Альона
2025-03-26 20:57:22
Чудовий спеціаліст. До кожного пацієнта відноситься чудово ,піклується про кожного. Хороша людина і лікар.
Дмитро
2025-03-16 06:33:22
Знає свою справу. Строга. Багато працює
Юрій
2025-03-04 16:50:35
Чудовий лікар
Вадим
2025-02-25 12:18:00
Самий найкращий і найпрофесійніший лікар, якого я тільки в своєму житті зустрічав, а ще і самий найкрасивіший)))
Валерій
2025-02-25 11:10:23
Лікар не тільки вищої категорії , а ще лікар від Бога, .Людина яка заслуговує найвищою похвали за своє відношення до хворих пацієнтів. Дякуючи їй я продовжую жити. По мимо професійності та людяності Всевишній ще нагородив її чарівною вродою та неперевершеною посмішкою.
Сергій
2025-02-20 16:16:08
Кращий спеціаліст лікар, користуюсь зубами близько 50 років, є досвід для порівняння. Чемна людина, приємне обслуговування.
Показати ще