Відгуки наших пацієнтів

Полонський Олександр Леонідович

feedback-date-icon
2026-06-15 15:13:21
Велика вдячність начальниці мрц за організацію роботи медичному персоналу кращим повторам дуже дякую

Семироз Ніна

feedback-about-icon Симонець Євгеній Миколайович
feedback-date-icon
2026-06-09 12:22:30
Велика подяка Євгенію Миколайовичу за його роботу. 23 роки тому молодий лікарь врятував життя моєї дитини, провівши складну операцію на легенях. Лікарь від БОГА!!!

Володимир Чернушенко

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-05-22 13:18:15
Це відгук до реабілітаційного центру Пуща Водиця. Тут дуже гарно все організовано і дуже гарна команда. Але особливо хочу подякувати команді спортивного залу а особисто Іщенко Богдану Феліксовичу — це дуже гарна людина і дуже добрий фахівець. Саме завдяки його вправам я почувствовав силу в кисті руки яка була зламана fpv дроном. Так же хочу сказати спасибі фізіотерапевтам і поварам.

Віталій

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-05-19 12:22:15
Дякую центру все дуже чудово

Тетяна

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-05-09 12:44:00
Щиро дякуємо всьому персоналу МРЦ "Пуща Водиця" за професіоналізм і турботу, яку ви проявляєте до пацієнтів і за створені умови для якісного лікування. Комфортна атмосфера, спокій, тиша, свіже повітря, чудова природа навколо - допомагають повноцінно відновити сили. Чистота на високому рівні, номери охайні. Харчування смачне - заслуговує окремої подяки. Особлива подяка лікарю Оксані Михайлівні за професіоналізм, майстерність і неймовірний підхід до пацієнтів, який надихає у цілеспрямованості. Дякуємо за Вашу турботу, яку Ви проявляєте.

Петро Прудивус

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-04-23 16:20:38
Дякую асистенту фізичного терапевта Наталія Ігорівна та фізичному терапевту Богдану Феліксовичу за проведену роботу в спорт залі та басейну

SEM

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-04-02 13:32:12
Дуже дякую всьому персоналу МРЦ за роботу, окремо хочу відзначити Марину Вячеславівну, Петро Петровича та Дарью з рецепшина❤️

SEM

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-04-02 13:21:20
Дякую всім лікарям мрц за роботу особливо хочу відмітити Марину Вячеславівну та Петро Петровича ❤️

Павло

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-03-09 15:02:16
Щиро дякую центру МРЦ "Пуща Водиця" МВС України . Проживання та харчування як в готелі класу люкс , реабілітація на вищому рівні , персонал дуже приємний !

Віктор Охота

feedback-about-icon Маліновська Катерина Аркадіївна
feedback-date-icon
2026-03-08 16:38:50
Катерина Аркадіївна професіонал високого рівня у реабілітації! Особисто знаю, бачив як вона віддає часточку себе кожному, хто потребує її допомоги!

Максим

feedback-about-icon Маліновська Катерина Аркадіївна
feedback-date-icon
2026-03-06 15:24:40
Дякую центру МРЦ "Пуща Водиця"МВС України за підтримку та оздоровлення 👍

Павло

feedback-about-icon Маліновська Катерина Аркадіївна
feedback-date-icon
2026-03-02 09:30:13
Як готель 3 зірочки ,а процедури і спорт зал 5 зірковий!))

Юрий

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-02-26 09:51:47
Дуже дякую лікарям: психологу, психіатру, лікуючому лікарю Оксані Михайлівні, всьому персоналу реабілітаціонного відділення. Сподобалось людяне відношення. Дуже вам дякую, я задаволений.

Ерік

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-02-19 12:08:26
Умови чудові, в палатах затишно, гарний ремонт, тепло. Персонал дуже ввічливий, всі приємні і доброзичливі. Їжа смачна, та хотілось би щоб в ній не було чорносливу (в компоті теж), але це вже мої особисті забаганки. Заведіть будь-ласка котиків 🥺

Сергій

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-02-18 11:40:06
Дякую всьому медичному персоналу ПВ за хороше ставлення до хворих військових. Слава Україні .

Липка Владислав

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №2
feedback-date-icon
2026-02-10 13:38:47
дуже задоволений центром проте хотілосяб ще бачити якихось контактних тварин котиків чи щось подібне я думаю зі мною багато хто погодиться

Роиан

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-02-06 13:10:41
Все дуже сподобалось. Умови проживання і реабілітації на високому рівні. Рекомендую👍

Василь

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-02-03 10:51:09
Хотів би висловити щиру подяку всьому персоналу реабілітаційного центру пуща-водиця дуже гарний приємні люди дуже гарно ставляться до пацієнтів велике вам дякую

Віталій

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 15:09:08
Щиро дякую за перебування та підтримку в МРЦ "Пуща-Водиця" МВС України. Дякую психологу Григорчук Наталію за чуйність та підтримку

Данііл

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 15:03:58
Задоволений роботою реабілітаційного центру МРЦ « Пуща-Водиця » МВС України

Владислав

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 13:17:46
Дякую центру за чудову реабілітацію. А ще окрема подяка лікарю Пачеву Миколі Івановичу і психологу Наталі Григорівні які майстри у своєму ділі і знайдуть підхід до кожного пацієнта. І ще дякую всьому колективу санаторію за пророблену роботу.

Любов

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 11:25:05
Щиро дякую психологині пані Наталії за професіоналізм, чуйність і підтримку. Вона створює атмосферу довіри, уважно слухає та допомагає знайти внутрішню рівновагу. Рекомендую як висококваліфіковану спеціалістку.

Олег

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 11:20:46
Наталія — шикарний психолог і сильний спеціаліст. Глибоко відчуває людину, працює точно й обережно, без тиску. Після сесій з’являється ясність і внутрішня опора. Однозначно рекомендую

ЯРОСЛАВ

feedback-about-icon Реабілітаційне відділення №1
feedback-date-icon
2026-01-30 10:19:16
Дякую психологу п. Наталі , дуже професійний психолог, який знає професійний підхід до кожного пацієнта індивідуально. За час перебування у закладі п,Наталя організувала багато цікавих розваг,які дійсно допомогли мені .
Показати ще

Ваш відгук

Ваша оцінка *
Введіть ваше ім’я *
Введіть ваш Email
Введіть ваш телефон *
Оберіть підрозділ, якого стосується відгук (за бажанням)
Введіть текст вашого відгуку