Відгуки наших пацієнтів
Юрий
2026-02-26 09:51:47
Дуже дякую лікарям: психологу, психіатру, лікуючому лікарю Оксані Михайлівні, всьому персоналу реабілітаціонного відділення. Сподобалось людяне відношення. Дуже вам дякую, я задаволений.
Ерік
2026-02-19 12:08:26
Умови чудові, в палатах затишно, гарний ремонт, тепло. Персонал дуже ввічливий, всі приємні і доброзичливі. Їжа смачна, та хотілось би щоб в ній не було чорносливу (в компоті теж), але це вже мої особисті забаганки. Заведіть будь-ласка котиків 🥺
Сергій
2026-02-18 11:40:06
Дякую всьому медичному персоналу ПВ за хороше ставлення до хворих військових. Слава Україні .
Липка Владислав
2026-02-10 13:38:47
дуже задоволений центром проте хотілосяб ще бачити якихось контактних тварин котиків чи щось подібне я думаю зі мною багато хто погодиться
Роиан
2026-02-06 13:10:41
Все дуже сподобалось. Умови проживання і реабілітації на високому рівні. Рекомендую👍
Василь
2026-02-03 10:51:09
Хотів би висловити щиру подяку всьому персоналу реабілітаційного центру пуща-водиця дуже гарний приємні люди дуже гарно ставляться до пацієнтів велике вам дякую
Віталій
2026-01-30 15:09:08
Щиро дякую за перебування та підтримку в МРЦ "Пуща-Водиця" МВС України. Дякую психологу Григорчук Наталію за чуйність та підтримку
Данііл
2026-01-30 15:03:58
Задоволений роботою реабілітаційного центру МРЦ « Пуща-Водиця » МВС України
Владислав
2026-01-30 13:17:46
Дякую центру за чудову реабілітацію. А ще окрема подяка лікарю Пачеву Миколі Івановичу і психологу Наталі Григорівні які майстри у своєму ділі і знайдуть підхід до кожного пацієнта. І ще дякую всьому колективу санаторію за пророблену роботу.
Любов
2026-01-30 11:25:05
Щиро дякую психологині пані Наталії за професіоналізм, чуйність і підтримку. Вона створює атмосферу довіри, уважно слухає та допомагає знайти внутрішню рівновагу. Рекомендую як висококваліфіковану спеціалістку.
Олег
2026-01-30 11:20:46
Наталія — шикарний психолог і сильний спеціаліст. Глибоко відчуває людину, працює точно й обережно, без тиску. Після сесій з’являється ясність і внутрішня опора. Однозначно рекомендую
ЯРОСЛАВ
2026-01-30 10:19:16
Дякую психологу п. Наталі , дуже професійний психолог, який знає професійний підхід до кожного пацієнта індивідуально. За час перебування у закладі п,Наталя організувала багато цікавих розваг,які дійсно допомогли мені .
Показати ще