Павло
2026-06-18 10:56:00
Найкращі фізичні терапевти Віталія та Олексій. Реабілітація пройшла ефективно та цікаво.
Навчання у Гайсинському медичному коледжі з 2015 по 2019 рік за спеціальністю “Лікувальна справа”. У 2024 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула ступінь магістра за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія”. З 02.2024 по 06.2024 року перебувала на посаді фізичного терапевта неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу Комунального некомерційного підприємства “Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги”. З 07.2024 року і по теперішній час перебуває на посаді фізичного терапевта Державної установи “Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України оп Вінницькій області”.