Відгуки наших пацієнтів

Павло

feedback-about-icon Вацик Віталія Миколаївна
feedback-date-icon
2026-06-18 10:56:00
Найкращі фізичні терапевти Віталія та Олексій. Реабілітація пройшла ефективно та цікаво.

Олександ Деркач

feedback-about-icon Сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей
feedback-date-icon
2026-06-11 15:14:21
Щиро дякую сектору соціального захисту за проведену роботу, підтримку поранених та допомогу у вирішенні всіх питань під час лікування. Такого професійного ставлення, щирої турботи й людяності до поранених я ще не бачив. Ваша праця заслуговує на найвищу повагу та вдячність.

Олександр

feedback-about-icon Березюк Ілона Сергіївна
feedback-date-icon
2026-06-09 21:36:45
Найкращий лікар і людина!

Сніжана

feedback-about-icon Міхурінський Денис Володимирович
feedback-date-icon
2026-06-04 06:31:31
Чудовий лікар , робить свою справу так як треба , задоволена 🤝

Микола

feedback-about-icon Лиха-Боярова Даріна Ігорівна
feedback-date-icon
2026-06-02 00:35:59
Сподобався професіональний підхід ,мʼяка манера спілкування ,дійсно є бажання відкритись зі своїми проблема. Рекомендую!

Ігор

feedback-about-icon Березюк Ілона Сергіївна
feedback-date-icon
2026-05-21 10:49:46
Велике спасибі за Вашу працю, професіоналізм, уважність і підтримку. Ви не просто лікар, а людина, яка дарує надію та допомагає одужувати. Щиро вдячний!!!

Ігор

feedback-about-icon Лиха-Боярова Даріна Ігорівна
feedback-date-icon
2026-05-19 21:26:22
Неодноразово звертався на консультації та за допомогою до Даріни Ігорівни. Бесіди проходять у спокійній та доброзичливій атмосфері, на яких почуваєшся комфортно й відкрито можна спілкуватися. Спеціаліст уважно вислуховує, надає зрозумілі рекомендації та демонструє високий рівень знань у своїй сфері. Рекомендую!!!!

Ольга

feedback-about-icon Лиха-Боярова Даріна Ігорівна
feedback-date-icon
2026-05-19 17:13:43
Хочу щиро подякувати за професіоналізм, підтримку та уважне ставлення. Відчувається щире бажання допомогти, підтримати та знайти правильний підхід до кожної людини. Після прийому залишаються лише позитивні враження Рекомендую як чудового спеціаліста та хорошу людину.

Владислава

feedback-about-icon Діденко Ірина Дмитрівна
feedback-date-icon
2026-05-14 14:02:58
Ірина Дмитрівна, Чудовий спеціаліст, прекрасна людина, фахівець своєї справи

Марія

feedback-about-icon Железняк Оксана Володимирівна
feedback-date-icon
2026-04-28 12:06:22
Найкращий спеціаліст.

Лесько Олександр

feedback-about-icon Сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей
feedback-date-icon
2026-03-27 14:39:11
Сектор соціального захисту задоволений їхньою роботою та професійністю. Висловлюємо подяку за допомогу в оформленні документації та організації заходів на постійній основі Людмилі та Івану.

Володимир

feedback-about-icon Березюк Ілона Сергіївна
feedback-date-icon
2026-03-26 18:22:33
В день Національної Гвардії України від імені військовослужбовців хочу подякувати Ілоні Сергіївні! Чесно, не вкладається в голові, як у такій ніжній і жіночній людині поєднується така сила організації. У вас у відділенні завжди порядок, усе чітко працює, але при цьому є відчуття затишку і турботи. І як людина — ви дуже приємна, щира і відкрита. З вами легко спілкуватися, відчувається повага до кожного. Це дуже цінно. Дякую вам за атмосферу, яку ви створюєте і за ваше ставлення до людей, за здоров'я яке даруєте
Показати ще

Ваш відгук

Ваша оцінка *
Введіть ваше ім’я *
Введіть ваш Email
Введіть ваш телефон *
Оберіть підрозділ, якого стосується відгук (за бажанням)
Введіть текст вашого відгуку