Відгуки наших пацієнтів
Павло
2026-06-18 10:56:00
Найкращі фізичні терапевти Віталія та Олексій. Реабілітація пройшла ефективно та цікаво.
Олександ Деркач
2026-06-11 15:14:21
Щиро дякую сектору соціального захисту за проведену роботу, підтримку поранених та допомогу у вирішенні всіх питань під час лікування. Такого професійного ставлення, щирої турботи й людяності до поранених я ще не бачив. Ваша праця заслуговує на найвищу повагу та вдячність.
Олександр
2026-06-09 21:36:45
Найкращий лікар і людина!
Сніжана
2026-06-04 06:31:31
Чудовий лікар , робить свою справу так як треба , задоволена 🤝
Микола
2026-06-02 00:35:59
Сподобався професіональний підхід ,мʼяка манера спілкування ,дійсно є бажання відкритись зі своїми проблема.
Рекомендую!
Ігор
2026-05-21 10:49:46
Велике спасибі за Вашу працю, професіоналізм, уважність і підтримку. Ви не просто лікар, а людина, яка дарує надію та допомагає одужувати. Щиро вдячний!!!
Ігор
2026-05-19 21:26:22
Неодноразово звертався на консультації та за допомогою до Даріни Ігорівни. Бесіди проходять у спокійній та доброзичливій атмосфері, на яких почуваєшся комфортно й відкрито можна спілкуватися. Спеціаліст уважно вислуховує, надає зрозумілі рекомендації та демонструє високий рівень знань у своїй сфері. Рекомендую!!!!
Ольга
2026-05-19 17:13:43
Хочу щиро подякувати за професіоналізм, підтримку та уважне ставлення.
Відчувається щире бажання допомогти, підтримати та знайти правильний підхід до кожної людини. Після прийому залишаються лише позитивні враження
Рекомендую як чудового спеціаліста та хорошу людину.
Владислава
2026-05-14 14:02:58
Ірина Дмитрівна, Чудовий спеціаліст, прекрасна людина, фахівець своєї справи
Марія
2026-04-28 12:06:22
Найкращий спеціаліст.
Лесько Олександр
2026-03-27 14:39:11
Сектор соціального захисту задоволений їхньою роботою та професійністю. Висловлюємо подяку за допомогу в оформленні документації та організації заходів на постійній основі Людмилі та Івану.
Володимир
2026-03-26 18:22:33
В день Національної Гвардії України від імені військовослужбовців хочу подякувати Ілоні Сергіївні! Чесно, не вкладається в голові, як у такій ніжній і жіночній людині поєднується така сила організації. У вас у відділенні завжди порядок, усе чітко працює, але при цьому є відчуття затишку і турботи.
І як людина — ви дуже приємна, щира і відкрита. З вами легко спілкуватися, відчувається повага до кожного. Це дуже цінно. Дякую вам за атмосферу, яку ви створюєте і за ваше ставлення до людей, за здоров'я яке даруєте
Показати ще