«Хай живе надія»: у ДУ ТМО МВС України по Вінницькій області відкрилася виставка творчих робіт ліцеїстів МВС
Кожна картина — це не просто малюнок. Це сповідь, молитва, крик душі та водночас неймовірна, незламна віра в те, що світло обов'язково переможе темряву.
З нагоди другої річниці створення ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС їхні вихованці презентували унікальну виставку «Хай живе надія». Відсьогодні доторкнутися до цієї дитячої щирості мають змогу співробітники та пацієнти нашої установи — експозиція розгорнулася на третьому поверсі лікарні.
Ці ліцеї — особливі. Тут навчаються діти, чиє дитинство обпалила війна. Опора та гордість України — діти наших Героїв: тих, хто віддав життя за Батьківщину, хто зник безвісти чи перебуває в полоні, хто дістав важкі поранення або прямо зараз, у цю хвилину, тримає фронт.
За ініціативи Управління моніторингу діяльності ліцеїв МВС, вихованці підготували три десятки робіт. Вони виконані в різних техніках: від ніжних акварельних пейзажів та витинанок до складних 3D-композицій, виробів з текстилю, пластиліну й бісеру.
Особливе місце в експозиції посідає глибока й символічна робота Софії Вєтрової, ліцеїстки Київського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС імені Ярослава Кондратьєва. Родина Софії — вимушені переселенці з Донеччини. Її батько захищає нас у лавах ЗСУ, а мама — у Національній гвардії України. У своїй роботі дівчина втілила зворушливу істину: турбота про наших воїнів — це спільна місія всього суспільства.
Для наших пацієнтів — захисників та захисниць, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації — ці роботи є найкращими ліками для душі. Це нагадування про те, заради кого вони стоять на смерть: заради майбутнього цих талановитих, глибоких і патріотичних дітей.
Запрошуємо колег, пацієнтів та відвідувачів завітати на третій поверх лікарні, щоб на власні очі побачити силу дитячої надії.
Слава нашим захисникам! Слава Україні!
